Reference

Jsme sice mladou firmou, ale můžeme se pochlubit spoluprací na velkých projektech s největšími značkami v oboru.

Naše produkty pomáhají našim zákazníkům zlepšit jejich efektivitu, produktivitu a konkurenceschopnost na trhu. Jsme globálně orientovanou společností a naše produkty jsou používány po celém světě v různých odvětvích, jako jsou jaderná energetika, petrochemie, rafinerie, vodohospodářství, automotive a další.

Níže uvádíme některé z našich úspěšně dokončených projektů, které dokládají naši odbornost a kvalitu naší práce.

Nejzajímavější reference

Jaderná elektrárna Kozloduj

Bulharsko

Jaderná elektrárna Kozloduj je jedinou jadernou elektrárnou v Bulharsku a největším výrobcem elektřiny v zemi. Její provoz byl zahájen v roce 1974 a v současné době se jedná o výstavbu nového bloku AP1000.

Do místní jaderné elektrárny jsme dodali 40 tlakových nádrží.

Jaderná elektrárna Ringhals

Švédsko

Jaderná elektrárna Ringhals se nachází přibližně 65 km od švédského města Göteborg. Byla spuštěna v roce 1975 a v současné době jsou v provozu dva reaktory.

Do této elektrárny jsme dodali dvě tlakové nádoby v nejvyšší čtvrté kategorii.

Rockwool Cigacice

Polsko

Skupina Rockwool nabízí řešení v oblasti stavebních a specializovaných izolací. V Polsku provozuje dvě továrny – v Cigacicích a Małkinii – a celkem v zemi zaměstnává přes 1200 lidí. 

V areálu továrny Rockwool Cigacice jsme provedli montáž kompletní technologie pro místní kyslíkárnu.

Solární elektrárna Cerro Dominador

Chile

Solární elektrárna, ležící v srdci pouště Atacama, je pilotním projektem chilské vlády v rámci nového energetického programu. Po úplném dokončení se stane největší solární elektrárnou v Jižní Americe.

Na projektu jsme se podíleli dodávkami potrubních dílů.

Ball Plzeň

Česká republika

Ball Corporation je předním světovým výrobcem nápojových plechovek a hliníkových obalů. V nové továrně na Borských polích v Plzni o velikosti 100 000 mvyužívá nejmodernější výrobní technologie současnosti.

Na této stavbě jsme se podíleli montážemi technologií.

Zaujala Vás naše nabídka? Rádi se s Vámi seznámíme.

Můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese info@infer.cz nebo pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách – odpovíme na vaše otázky a připravíme individuální nabídku.

Kontaktní formulář