Novinky

Podepsání memoranda s Westinghouse Electric Company

Velice významnou událostí prvního čtvrtletí roku 2022 bylo pro Infer podepsání memoranda o porozumění s Westinghouse Electric Company. Na základě vzájemné dohody by se naše společnost měla podílet na výstavbách reaktorů AP1000 v JE Dukovany a na dalších místech v rámci střední Evropy. Westinghouse Electric Company se zcela nezpochybnitelně řadí mezi titány v oblasti jaderné energetiky…

Celý článek
Jaderná elektrárna Kozloduj, Bulharsko

Úspěšné projekty: Jaderná elektrárna Kozloduj v Bulharsku

V nedávné době naše společnost realizovala řadu úspěšných projektů do zajímavých destinací – mezi ně patří, mimo jiné, bulharské město Kozloduj. Do místní jaderné elektrárny jsme dodali 40 tlakových nádrží. Jaderná elektrárna Kozloduj leží zhruba 180 km od Sofie, byla spuštěna v roce 1974 a dodnes zůstává jedinou elektrárnou tohoto typu v Bulharsku.

Celý článek
Jaderná elektrárna Ringhals, Švédsko

Úspěšné projekty: Jaderná elektrárna Ringhals ve Švédsku

Úspěchy naše společnost slaví i na Skandinávském poloostrově. Do jaderné elektrárny Ringhals ve Švédsku jsme dodali dvě tlakové nádoby v nejvyšší čtvrté kategorii. Každý projekt spojený s jadernými elektrárnami vyžaduje maximální péči při přípravě a výrobě, a proto jsme na tuto zdařilou realizaci patřičně hrdí.

Celý článek